Ty Pennington Forum

Ty Pennington forum wita ;)


#1 2006-11-18 17:51:27

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

TOM FAMILY

TOM FAMILY    seria 3        odcinek 4    część 1

Fairfield, California

Susan Tom sama wychowuje siódemkę niepełnosprawnych adoptowanych dziewcząt. Wychowanie to nie jest dla Susan poświęcenie się czy misja, to chęć dzielenia się miłością..
Xenia i Hana urodziły się bez nóg, Libby jeździ na wózku, Cloe nie potrafi zginac rąk i nóg, Katie urodziła się z syndromem alkoholowym i jest opóźniona w rozwoju, Faith przeżyła pożar w kołysce i ma poważne oparzenia twarzy oraz najstarsza Margaret. 
Rodzina wpiera się wzajemnie i pomaga sobie, ale ich 25-letni dom jest mało funkcjonalny jak dla dzieci,  które mają problemy ortopedyczne
Dlatego też projektanci: Ty, Preston, Paul, Connie i Tanya wybrali rodzinę Tom i postanowili dać im nowoczesny dom z prawdziwego zdarzenia, który będzie funkcjonalny i ułatwi dziewczętom życie.

Dziewczyny mimo swoich chorób i niepełnosprawności są uśmiechnięte wesołe, pełne życia. Mają swoje pasje, zainteresowania.
Faith namiętnie czyta, siedem książek na tydzień. To dla niej Paul zbuduje pokój książkowy.
Katie uwielbia zespół Backstreet Boys i Tanya zaprojektuje jej pokój właśnie w tym stylu.
Connie stworzy pokój dla małej krawcowej i projektantki mody. Preston z Paulem pokój malarsko-fotograficzny, Będzie też pokój dla Margaret, która chce zostać pielęgniarką. Nie pamiętam konkretnie, który pokój dla której dziewczyny niestety..

Projektanci kolejny raz pomagają rodzinie, która pomaga sobie wzajemnie. Rodzina Tom przezyła też swoja tragedie, kiedy jedyny ostatnio chłopak w rodzinie – Anthony, który cierpiał na chorobę skóry umarł 3 dni przed Bożym Narodzeniem. Dziewczyny i Susan ciągle to przeżywają, a pokój chłopca pozostał takim jakim go zostawił. Projektanci spakują jego rzeczy i jak przypuszczam w nowym domu poświęcą mu szczególne miejsce.

Ale to zobaczymy pewnie za tydzień ponieważ odcinek jest dwugodzinny!


*******************************************************************************

I jak zawsze kilka słów o projektantach

PRESTON
Cóż chyba nie pójdę do pracy żeby zobaczyć powtórkę tego odcinka. Preston zwyczajnie zwalał z nóg! Jak najbardziej pasuje tu powiedzenie 'Preston zdejmij kapelusz' bo w tym odcinku miał go na sobie wyjątkowo często. Że nie wspomnę momentu kiedy pokazał go kamera a on czarne spodnie czarna koszula taki dwudniowy zarost, obcięte krótko włosy. Mało nie zemdlałam, kto widział to co ja to wie o co chodzi Wyjątkowo często się w tym odcinku przebierał, co chwila miał na sobie inne ciuchy. Najbardziej mi się podobała ta ciemnozielona koszula, odlotowa. Poza tym przyuważyłam koszule beżową, czarną,, dzinsową  i właśnie ową zieloną. Jeśli chodzi o spodnie to były dzinsy niebieskie i czarne, zielone i jasne. Co za rozpusta ubraniowa   Poza tym można było usłyszeć, że lubi gry planszowe, umie wymyslić rędały na ręce, urywa się z pracy do ZOO, wie jak trzymać aparat fotograficzny i potrafi robić niezłe zdjęcia. Wzrusza się, płacze, cudnie sie usmiecha. Acha i ładnie mu w masce
Jedno co mi sie tylko nie podobało, to fakt że przy wsiadaniu do autobusu przepuścił w wejściu Tanyę ale Connie już nie. To świadczyło o jakimś braku wychowania i dość bodło mnie w oczy. A może to niechęć wzajemna Prestona i Connie? Już kiedyś przyuwazyłam że oni nigdy razem nic nie robia, raczej nie rozmawiają i chyba staraja się unikac jeden drugiego... hmmm. Co wy na to?
Tak poza tym to jeden z lepszych odcinków z Prestonem. No tylko tak dalej.

PAUL
Z odcinka na odcinek coraz bardziej go lubię. To naprawdę fantastyczny facet. Jak bardzo się wzruszył losem dzieci kiedy pojechali do szpitala, jak próbował rozśmieszyć dziewczynke chora na raka, jak śpiewał ze słuchawkami na uszach.... Jego pokój książkowy będzie jak zawsze przecudowny. Normalnie brakuje mi już słów pochwalnych jakie mogę napisać na jego temat

CONNIE
Urocza, wzruszająca, usmiechnieta jak zawsze. Miała dzisiaj ubraną różową bluzeczkę i przyznam, że wyglądała o wiele lepiej niż Paige

TANYA
Nowa. Ładna. Usmiechnieta. Wrażliwa. Łatwo się wzrusza i duzo płacze. Głosno krzyczy i bardzo chętnie przybija z budowlańcami 'piatki' Zobaczymy jak wyjdzie jej projekt pokoju w stylu BB...

TY
Od kilku odcinków obserwuje go bardzo wnikliwie i stwierdzam, że on naprawdę niezły jest
To co robi i jak się zachowuje pasuje do jego energii, wyrazu twarzy. Lubi się przytulać i ściskać....przyjrzyjcie się sami w któryms z odcinków ..poza tym prawdziwa fajdę sprawia mu demolka No co tu pisać więcej FAJNY facet


Jedyny minus odcinka to brak Ed'a Sandersa i Michasia Moloney'a. Ale co, nie można mieć wszystkiego bo to by było zbyt piękne.
Za tydzień powtórka z rozrywki i miejmy nadzieję że równie dobra

Rodzina Tom z przedstawicielami firmy budowlanej John Lain Homes
http://img292.imageshack.us/img292/2248/homesmaincontentfampicwo2.jpg


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

#2 2006-11-18 18:34:16

auri

Ty uczy mnie surfingu

6243153
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-09-30
Posty: 685
Punktów :   

Re: TOM FAMILY

Mój komentarz do tego odcinka jest chyba oczywisty: PRESTON ZDEJMUJ CIUCHY!!!!!!!!!!!

Tak, tak, tak motyw autobusowy został wyłapany mym czujnym okiem... coś musi być nie tak między nimi...

A najlepsze jest to że za tydzień dalszy ciąg... o jak dobrze... kolejna godzina uśmiechania się do telewizora

Ostatnio edytowany przez auri (2006-11-18 21:31:52)


"It really is a true love story, that's what our show is all about," Preston Sharp

PRESTON ZDEJMUJ CIUCHY!!!

Offline

 

#3 2006-11-18 21:06:37

asikaa25

wpadam na Ty'a w przebieralni

4930562
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 333
Punktów :   

Re: TOM FAMILY

Muszę koniecznie oglądnąć początek jeszcze raz,bo teraz nie widziałam. A coś mi się tak wydaję, że Preston łezkę miał w oku napewno jak i Paul.
Ale okaże się w środę.

Offline

 

#4 2006-11-19 16:41:52

Alicja

Administrator

Skąd: neverland
Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 875
Punktów :   
WWW

Re: TOM FAMILY

a ja oglądałam oglądałąm XD
[tańczy hula, z wiankiem kwiatów na szyji]
No cóz ja mogę powiedzieć. Preston fotograf, miał świetny aparat - też taki chcę.
Preston, zdejmuj ciuchy, pożycz mi aparat.
Wizyta w szpitalu u chorych dzieciaków mnie bardzo wzruuszyła.
Bo jak juz zostało powiedziane w odcinku
'Nie ma gorszego widoku, niż chore dzieci'.

Offline

 

#5 2006-11-25 14:13:00

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

Re: TOM FAMILY

sobota godzina 14.10.... i to by było na tyle jezeli chodzi o oglądanie Prestona i spółki...w zamian mamy dramat 'Tata kowboj'...
cóż jest żałoba narodowa więc jesli wcześniej łączyłam się w bólu /mój tata też pracowal na kopalni, obecnie jest radosnym emerytem/ to teraz łączę się podwójnie...


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

#6 2006-11-25 14:37:43

Alicja

Administrator

Skąd: neverland
Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 875
Punktów :   
WWW

Re: TOM FAMILY

no to chodźmy oglądać Kowboja.

Offline

 

#7 2006-11-25 16:50:38

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

Re: TOM FAMILY

Kowboja, takiego w kapeluszu konkretnie to ja pójde oglądać bardziej niż chętnie
...zresztą bez kapelusza też...i bez reszty całej również...

PRESTON ZDEJMUJ CIUCHY  ...bo o to tu wlaściwie chodzi od jakieoś czasu....


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

#8 2006-11-25 18:56:14

auri

Ty uczy mnie surfingu

6243153
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-09-30
Posty: 685
Punktów :   

Re: TOM FAMILY

nooooooooo tata kawboj, bardzo chętnie będę ogladać w wersji tata kowboj-Preston dzięcięta nasze wspólne, a ja wciaż żywa... podstarzały Peter Straus niekoniecznie fajnie...

no niby żałoba, miały być smutne nostalgiczne programy... a tam przecież też śmierć w rodzinie była... czyli się nadawało... dodatkowo odwołali skoki i co ja mam oglądać Rubika znowu...eeeeeeeeh


"It really is a true love story, that's what our show is all about," Preston Sharp

PRESTON ZDEJMUJ CIUCHY!!!

Offline

 

#9 2006-12-02 15:28:21

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

Re: TOM FAMILY

TOM FAMILY    część 2

Cóż ja mogę napisać nowego. Pokoje cudowne. Projektanci cudowni. Emocje. Dobroć. Wspaniałomyslność.

Tanya na koncercie Backstreet Boys - była rewelacyjna jak z garderoby zbierała im wszystko co jej sie podobało.

Kyle - chłopak który urodził się bez rąk i nóg. Podziwiam ludzi, którzy walczą z własnymi ułomnościami i żyją z niepełnosprawnością. Tyle w nich radości i chęci zycia że tylko zazdrościć tej pogody ducha. Jednak oni sami wiedzą najlepiej ile ich to kosztuje. Ten chłopak właśnie trenuje zapasy i stoczył walkę z Paulem, który był ubrany w strój zapaśniczy - obcisły kostium. Preston skwitował to słowami 'odważny DiMeo'. A ja bym wolała sytuacje kiedy to Paul by okreslił Prestona w podobnej sytuacji 'Odważny Sharp'. Jestesmy już blisko Borata tylko osoba cos nie ta

No i Preston może to tylko moje odczucie ale w odcinkach Tom Family wyglądał po prostu bosko. Bez wyjątków w koszuli czarnej, bezowej daj boże i bez no i jak widać przytulanie to jego hobby więc jest jakas nadzieja na przyszłość. Jedna z sióstr na widok projektantów tak głosno wrzasnęła imię Prestona że to pokazuje jak on działa na kobiety i to w różnym wieku /to chyba była ta blondynka w okularach, której własnie Preston urządzał pokój gier planszowych/. Zresztą wśród sióstr miał jeszcze kila fanek, wrost do kamery jedna z nich /Xenia bodajże/ powiedział że polubiła go od samego początku..cóż kto by nie chciał się tak do niego przytulać, a już nie wspomne o głaskniu po plecach...
Ja osobiście podpisuję się pod słowami Xeni  'KOCHAM PRESTONA'. Nie mogła tego lepiej ująć

Wiecej takich odcinków!


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

#10 2006-12-02 19:53:54

asikaa25

wpadam na Ty'a w przebieralni

4930562
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 333
Punktów :   

Re: TOM FAMILY

Preston był boski w tym odcinku. Też bym tak chciała, żeby mnie  przytulił. Kurcze czemu on jest tak daleko od nas.

Offline

 

#11 2006-12-03 16:29:29

auri

Ty uczy mnie surfingu

6243153
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-09-30
Posty: 685
Punktów :   

Re: TOM FAMILY

Odniosłam wrażenie, że Prestona było jakoś mało w stosunku do pierwszej części, aczkolwiek jak już się pojawił w wiadomych scenach, prawie klęczałam przed telewizirem, eeeeeeeeeh takie uściski eeeeeeeeh dobrze że w środę powtórka


"It really is a true love story, that's what our show is all about," Preston Sharp

PRESTON ZDEJMUJ CIUCHY!!!

Offline

 

#12 2006-12-03 17:03:55

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

Re: TOM FAMILY

w środę powinni obligatoryjnie dac wszystkim pracownicom urlop ... albo przyjamniej 2 godziny wolnego w czasie pracy ... żeby obejrzeć powtórkę EMHE i dojść do siebie po dawce emocji
Preston w odcinku Tom Familiy był bosko cudowny ... juz to pisała, ale nie szkodzi ...napiszę jeszcze raz ... co za facet


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

#13 2006-12-03 20:13:46

Rebell

NAJWREDNIEJSZA ADMINKA

6995299
Call me!
Skąd: FUCKERVILLE
Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 341
Punktów :   
WWW

Re: TOM FAMILY

a ja musze powiedziec ze jestem z Was dumna laski


http://img390.imageshack.us/img390/1886/81786537yc9.gifhttp://img506.imageshack.us/img506/5283/13yz6.gifhttp://img69.imageshack.us/img69/1584/angelsas6.gifhttp://img112.imageshack.us/img112/3799/thestarswillrd8.gifhttp://img402.imageshack.us/img402/4914/rainzx0.gif
******************
Kondziu [*]

Offline

 

#14 2006-12-03 21:39:52

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

Re: TOM FAMILY

czym sobie zasłużyłyśmy na taką pochwałę Rebell ?
my jestesmy Tobie wdzięczne że stworzyłaś to fantastyczne forum, gdzie się wszystkie wyżywamy emocjonalnie
i możemy do woli 'podniecać się Prestonem'


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

#15 2006-12-04 19:28:34

Rebell

NAJWREDNIEJSZA ADMINKA

6995299
Call me!
Skąd: FUCKERVILLE
Zarejestrowany: 2006-09-23
Posty: 341
Punktów :   
WWW

Re: TOM FAMILY

no wiecie...taka chwila slabosci....ale na nastepna musiscie czekac!!!! i to dlugo!! a teraz




DO ROBOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!

:]


http://img390.imageshack.us/img390/1886/81786537yc9.gifhttp://img506.imageshack.us/img506/5283/13yz6.gifhttp://img69.imageshack.us/img69/1584/angelsas6.gifhttp://img112.imageshack.us/img112/3799/thestarswillrd8.gifhttp://img402.imageshack.us/img402/4914/rainzx0.gif
******************
Kondziu [*]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Майнинген Boîte de vitesses Dacia