Ty Pennington Forum

Ty Pennington forum wita ;)


#16 2006-10-14 17:37:50

auri

Ty uczy mnie surfingu

6243153
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-09-30
Posty: 685
Punktów :   

Re: NICK FAMILY

Paul jako fontanna świetny...

Co do pana tłumacza wyrażałam już swoje zdanie, i pewnie nic mnie nie zdziwi... chyba że Prestonowi urodzi się braciszek

LOVE ALWAYS HOPES - wytatułuje sobie na czole... jako wyraz nadziei na spotkanie z Prestonem


w dziale prestonowych zdjęć... są z tego odcinka, i ma na nich obandażowaną łapkę... pewnie się gdzieś dziabnął...

ale motyw Paigerowy toooooo porażka, było tak miło jadłam sobie te frytki... uśmiechałam się do telewizora... a tu mówią... że po przerwie pojawią się takie a takie motywy... i atmosfera mi oklapła...

pokój Connie mi się podobał aż się wzruszyłam... co do Pinkowych dzieł... żyrandole fajne ale reszta taka bez wyrazu...

a Preston... co on za muzyki słucha... pewnie osobiście znał Jima Morrisona

Ostatnio edytowany przez auri (2006-10-14 17:45:09)


"It really is a true love story, that's what our show is all about," Preston Sharp

PRESTON ZDEJMUJ CIUCHY!!!

Offline

 

#17 2006-10-14 22:48:05

LilyRain

Moderator

1222198
Skąd: Wodzisław
Zarejestrowany: 2006-09-24
Posty: 1208

Re: NICK FAMILY

fajny pomysł z tym tatuażem Auri....mysle że sie nas kilka spotka w tym salonie tatu gdzie nam to wydziergają
a może sobie dam zrobic kopię takiej lampki i wywieszę przed wejściem do mojego domku, żeby Preston nie zabładził jak bedzie mnie szukał


Love is an accident. Waiting to happen.
Desire is a stranger. You think you know.
Intimacy is a lie. We tell ourselves.
Truth is a game. We play to win.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BETÓNOVÉ Ĺ˝UMPY HandlovĂĄ ZaoberĂĄme sa vĂ˝robou hotel spa na weekend w Ciechocinku konsultacje trenerskie kraków